Ofis Bölme Sistemleri Nedir?
Ofis Bölme

Ofis Bölme Sistemleri Nedir?

Ofis bölme sistemleri hakkında öncelik ile bilinmesi gerekenler...

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları
Devamını Oku+

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

Ofis bölme sistemleri fiyatları istenilen kalite ve metre kareye göre...

Ofis Bölme Sistemleri Modelleri
Devamını Oku+

Ofis Bölme Sistemleri Modelleri

Karar vermeden önce Ofis Bölme Modellerimize bir göz atmanızı öneririz...

Ofis Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif
Devamını Oku+

Ofis Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif

Ofis bölme sistemleri ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz...

Ofis Bölme

Ofis Bölme, firmaların ve işyerlerinin çok tercih ettiği bir alan yönetimidir, ofis bölme sistemleri, var olan alanların efektif olarak kullanımı için tasarlanır. "Ofis Bölme" zeminden tavana kadar cam veya duvar ile kaplanır. Ayrıca, tercihe göre camlarımız kumlu, şeffaf ya da film kaplanabilir. Ofis bölme yapısında yatay ve dikey profiller kullanılır. Ofis bölme, tavan yüksekliği mekanın yapısına göre ayarlanır. 


Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri

Tam camlı ofis bölme sistemleri en çok tercih edilen ofis bölme sistemleri arasındadır. Tam camlı ofis bölme sistemlerinde zeminden tavana kadar camla kaplanır. Ayrıca, tercihe göre camlar kumlu, şeffaf ya da film kaplanabilir. Tam camlı ofis bölme sistemleri yapısında sadece dikey profiller kullanılır, yatay profil kullanılmaz. Tam camlı ofis bölme sistemleri tavan yüksekliği ise maksimum 2,70’dir. 


Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri

Dikeyde ve yatayda hiç profil kullanılmayanlara cam cama ofis bölme sistemleri denir. Cam cama ofis bölme sistemleri üzerinde camlar birbirlerine lazerle birleştirilir veya özel olarak geliştirilmiş “H” plastik profil kullanılarak yapılırlar. Cam cama ofis bölme sistemleri üzerinde şeffaf görüntü almak için lamine camlar kullanılır. Ayrıca, cam cama ofis bölme sistemleri film yaptırılmaya uygundur.


Tam Cam Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

Tam cam Jaluzili ofis bölme sistemleri yerden tavana kadar çift cam eloksallı 78mm profil kullanılarak yapılırlar. Tam cam Jaluzili ofis bölme sistemleri tercihe göre 25mm ya da 16mm jaluzi kullanılır ve renk seçimi çok geniş olduğundan istediğiniz renkte yapılabilir.  


Yatay Cam Ofis Bölme Sistemleri

Yatay cam ofis bölme sistemleri de popüler ofis bölme sistemleri arasındadır. Zeminden tavana kadar kaplanırlar ve 3 ya da 4 modüllüdürler. Yatay cam ofis bölme sistemlerinde tercihe göre 2 yatay modüle jaluzi eklenir, çizgili ve ahşap kumlu cam kullanılır. 

Tamamı Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Tamamı ahşap ofis bölme sistemlerinde çift taraflı Suntalam ve MDF kullanılır. Daha çok arşiv odalarında ve mutfaklarda görülürler. Tamamı ahşap ofis bölme sistemlerinde ahşap renk seçimi size aittir.

Seperatör Ofis Bölme Sistemleri

Seperatör ofis bölme sistemlerine kısa ofis bölme sistemleri de denir. Seperatör ofis bölme sistemleri döşemelerinde MDF üzeri çizgili cam veya kumlu cam beğenilenler arasındadır. Çağrı merkezleri gibi telefon konuşmalarının yoğun olduğu ofislerde daha çok kullanılırlar. Seperatör ofis bölme sistemleri boyutları 100cm-220cm arası değişmektedir. 

Çağrı Merkezi Ofis Bölme Sistemleri

Oda Bölme Sistemleri

Oda bölme ve oda bölme sistemleri hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin sadece ofislerini değil ayrıca evlerinizde de daha fazla kullanılabilir alan sağlıyoruz, oda bölme evinizde ki çalışma odanızı daha efektif kullanmanızı sağlar ve odanızda var olan ama kullanamadığınız alanları size kazandırır, oda bölme fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Çağrı Merkezi Mobilyaları

Çağrı Merkezi Mobilyaları ile siz değerli müşterilerimizin sadece ofislerini değil ayrıca çağrı merkezlerinizi de daha fazla kullanılabilir alan sağlıyoruz, çağrı merkezlerinde en çok yer kaplayan ve göze batan bölümler çağrı merkezi mobilyalarıdır, çağrı merkezi mobilyaları fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ofis Bölme Kurulumu

hususların başında istenilen oda sayısı ve oda büyüklüğüdür. Çalışma alanına bağlı olarak değişen bu durum firmanın istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Çalışanların ofislerinde daha etkin kullanım amacı ile kurulumu yapılan ofislerde kapı ve pencere uyumuna dikkat edilmelidir. Sarkma ya da bükülme gibi durumların oluşmasını önlemek için önlemler alınmalıdır. Ofis bölme kurulumu yapım aşamasında parçaların birbirine uyumuna çok dikkat edilmeli ve uyum sorunu yaşanması halinde çözüm odaklı çalışmalar sergilenmelidir. Bu sayede sorunsuz çalışma alanı ile teslimat yapılabilmektedir. İnşaat artığı oluşmasının düşük olması da kısa sürede temizlenip hazır hale getirilmesi de sağlanmış olmaktadır.

 

 

Ofis Bölme Sistemleri

Yukarı